Choreografie

 

 

DOBREJ DEN

V této hezké svižné choreografie je videt mnoho country stylů a párových prvků.

SOFIA

Je to naše nenovější line dance sestava na známou písničku Sofia od Alvaro Soler.

COLORÉDO

Taneční sestava složená ze čtyř klasických základních country tanců - rufus, roztančený kruh, čtverylka a zuzana. Tanec tancujeme v klasických dlouhých sukních na známou písničku od české skupiny.

HEJ PANE ŠENKU

Line dance a známá česká píseň. Sestava pro jakýkoliv počet tanečníků.

ZVONIVÁ

Modernější  i klasický country tanec. Sestava s prvky čtverylky. Tančíme v krátkých oranžových sukních s černou vestou.

RECKLESS

Moderní, původně soutěžní párový tanec pro 6-10 tanečníků. Je zde vidět výrazné prolínání mezi tanečníky, v refrému zajímavý akrobatistický prvek. Pohodový tanec stvořený tanečníkům přímo na míru od tanečního mistra Pavla Lhotského.

WAW DANCE - TWISTER ALLEY

Jak název napovídá je to twister a pak je tam "WAW" . Jeden z nejrychlejších tanců našich sestav. Moderní tanec s akrobatistickými prvky v refrénu. Sestava stvořená přímo na míru pro šest tanečníků od tanečního mistra Štefana Švestky.

NEUVĚŘITELNÁ

Pracovní název pro rychlou sestavu line dances na hudbu Diamond Rio - Unbeliavable. Sestava tvořená pro 6 - 8 tanečníků přímo na míru od našich tanečnic - Táničky a Haničky. Tancujeme v riflích a košili, výrazným prvkem je rozdílný refrén pro pány a dámy, a zapojení klobouku do tance.

AVANTGARDA

Line dance se prolínají s klasikou. Výrazně zpomalený přechod v hudbě nabízí divákovi nadechnutí a tanec opět pokračuje ve svižném tempu. Tancujeme ve vínových krátkých sukních a korzetu.

BUŘT

Původně sestříhané pásmo tanců pro jednorázovou akci na Tučínský špekáček, proto "buřt". Skládá se z nejzajímavějších prvků ze všech tanečních sestav, kde se příjemně prolíná jak klasika, tak i line dances. Tanec trvá cca 8 min. a celý ho vymyslela kolegyně Táňa Cagášková. Nyní ho aktivně tancuje sedm lidí.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Choreografie